Üldinfo

Tartu maakonna bussipiletid

Piletihinnad Tartumaa liinidel

 

 • Üksikpilet 2 € (sularahas, pangakaardiga, kehtib ühel sõidul)
 • E-pilet 1.50 € (müüakse Ühiskaardile, võimaldab ümberisutmisi 90 minuti jooksul)
 • 1 päeva pilet 4.50 € (müüakse veebis ja müügipunktis Ühiskaardile)
 • 5 päeva pilet 7.50 € (müüakse veebis ja müügipunktis Ühiskaardile)
 • 30 päeva pilet 25 € (müüakse veebis ja müügipunktis Ühiskaardile)
 • Tartu+ pilet 21.28 € (müüakse veebis ja müügipunktis Ühiskaardile Tartu linna või Kambja valla elanikule, kehtib Tartu linnaliinidel ja endise Tähtvere valla territooriumi piires maakonnaliinil)

 

TASUTA SÕIDU ÕIGUSEGA ISIKUD:

 • isikud kuni 19. eluaastani ja alates 63-ndast eluaastast, nimetatud eluaastad kaasa arvatud;
 • keskmise, raske ja sügava puudega isikud;
 • osalise või puuduva töövõimega isikud;
 • sügava puudega isiku saatja, kui saatja siseneb bussi koos sügava puudega isikuga;
 • raske liikumis- või nägemispuudega isiku saatja, kui saatja siseneb bussi koos raske liikumis- või nägemispuudega isikuga;
 • puudega lapse, kes ei ole saanud seitsmeaastaseks, saatja, kui saatja siseneb bussi koos puudega lapsega.
 • Tasuta sõidu õigusega isikul peab bussis kaasas olema soodustuse õigust tõendav dokument.
 • Puudega, osalise töövõime ja puuduva töövõimega isikutel tuleb tasuta sõidu õiguse kandmiseks Ühiskaardile esitada avaldus elektrooniliselt või ühistranspordikeskuses (Betooni 9) kohapeal.
 • Isikud, kellel on vanusepõhine tasuta sõiduõigus, peavad oma Ühiskaardi ainult isikustama ning vanusepõhine sõidusoodustus rakendub Ühiskaardil automaatselt ega vaja täiendavaid toiminguid.

 

PILETISÜSTEEMI INFORMATSIOON TARTUMAAL TELEFONIL 566 74747 (tööpäevadel kell 08:00-18.00).

 • Perioodipiletid (1 päeva pilet, 5 päeva pilet, 30 päeva pilet) on müügil veebilehel maakonnad.pilet.ee
 • Kõikide liinide sõiduplaanid on kättesaadavad riiklikus infoportaalis peatus.ee.
 • Ühiskaarte müüakse AS Hansa Bussiliinid bussides ning ühiskaardi müügipunktides.
 • Piletitoodet Tartu+ saab osta ainult veebilehelt tartu.pilet.ee ja müügipunktidest. Selle piletiga saab sõita Tartu linnaliinidel ja endise Tähtvere valla territooriumi piires maakonnaliinidel (Haage, Ilmatsalu, Vorbuse). Seda piletitoodet võivad kasutada ainult Tartu linna või Kambja valla sissekirjutust omavad elanikud. Tartu+ pilet kehtib maakonnaliinidel väga piiratud ulatuses ja selle piletiga ei saa sõita maakonnaliinidel kaugemale endise Tähtvere valla piiridest.
 • NB! Tartu+ pilet kehtib Kambja vallas ainult EERIKA, MILEEDI, HAIGLA ja MÄRJA peatustes. Ülejäänud Kambja valla peatustes see pilet ei kehti! Selle piletiga EI SAA sõita Ülenurmest, Tõrvandist, Rehelt jm peatustest.
 • Tartu+ pilet kehtib maakonnaliinide puhul ainult alloleval kaardil märgitud peatuste vahel sõitmiseks.

Osalise, puuduva töövõime ja puudega sõitja soodustused

Puudega, osalise töövõime ja puuduva töövõimega isikutel on võimalus kanda sõidusoodustus oma Ühiskaardile, et bussijuhile oleks maakonnaliini kasutamisel tasuta sõidu õigus koheselt nähtav.

Sõidusoodustust saab Ühiskaardile kanda Tartumaa Ühistranspordikeskuses või esitades oma dokumendid elektrooniliselt.

SOODUSTUSE KANDMINE ÜHISKAARDILE ÜHISTRANSPORDIKESKUSES

 • Tasuta sõidu õigus kantakse Ühiskaardile aadressil Betooni 9, Tartu, III korrus, ruum 386 (telefon 566 74747).
 • Tasuta sõidu õigust saab keskuses Ühiskaardile kanda tööpäevadel kell 08:00-17:30.
 • Keskus asub Betooni tänav 9, maja ees on bussipeatused Tartu Maja III ja Tartu Maja IV (linnaliinid nr 10 ja 13). Majas on olemas liftid.
 • Kaasa võtta isikut tõendav dokument, kehtiv puudekaart või töövõimekaart ja Ühiskaart.
 • Sõiduõigus kantakse isikustatud Ühiskaardile. Kui Ühiskaart (=bussikaart) on isikustamata, siis ka isikustada saab ühistranspordikeskuses.
 • Puudega isiku saatja soodustust ei saa Ühiskaardile lisada. Tasuta sõidu õigusega saatja saab bussijuhilt nullpileti.
 • Küsimuste korral helistage eelnevalt telefonil 566 74747.
 • Soodustuste kandmisel Ühiskaardile lähtutakse Tartumaa Ühistranspordikeskuse korrast Isikuandmete töötlemine.

 

DOKUMENTIDE ESITAMINE ELEKTROONILISELT

 • Saatke foto oma puudekaardist või töövõimekaardist, avaldus tasuta sõiduõiguse lisamiseks Ühiskaardile ja Ühiskaardi number aadressil transport@tartumaa.ee.
 • Dokumendid peavad olema digitaalselt allkirjastatud.
 • Avalduse esitamisega kinnitab klient, et on tutvunud ja nõustub Tartumaa Ühistranspordikeskuse korraga Isikuandmete töötlemine.

 

Isikud, kellel on vanusepõhine tasuta sõiduõigus, peavad oma Ühiskaardi ainult isikustama ning vanusepõhine sõidusoodustus rakendub Ühiskaardil automaatselt ega vaja täiendavaid toiminguid.

Jalg- ja tõukerattad bussides

Kuna maaliinibuss on mõeldud reisijate vedamiseks, tuleb arvestada, et bussi ei ole soovitav tulla (triki)tõukerattaga, jalgrattaga või tavalise rulaga, sest sellised asjad on pidurdamise või avarii korral sõitjatele ohtlikud. Seda saab teha vaid erakorralise vältimatu vajaduse korral ning järgides järgnevaid juhiseid. Igasugune ratas peab olema kokku pandud ja ümbrises ning sõiduks tuleb valida väljumine, kus on vähem rahvast.

Reisija ülesanne on tagada, et kaasasolev ratas või rula oleks kindlalt paigal ega hakkaks bussi pidurdamisel liikuma, ei määriks ega kriibiks bussi sisemust ega sõitjaid ning ei jääks kellelegi ette. Seda tuleb hoida enda juures oma kohal istudes.

Elektrilise tõukerattaga, elektrilise rulaga ja tasakaaluliikuriga (nn kergliikurid), samuti BMX-ga, muu jalgrattaga või tõukerattaga ilma bussijuhi loata bussi ei saa, sest see on väga ohtlik ning võib bussi sisemust või teiste sõitjate riideid määrida või kriipida. Kergliikur, jalg- või tõukeratas tuleb eelnevalt kokku panna. Ratast, mida kokku panna ei saa, pole lubatud maaliini bussis vedada. Kohustuslik on ümbris (näiteks suur kilekott mõlema ratta ja keti ümber) või spetsiaalne ümbris (näiteks otsi internetist: „velo cover“). Otsuse rattaga bussi lubamise või mittelubamise kohta teeb bussijuht lähtuvalt bussi täituvusest ja ohutusest. Kompaktselt kokkupandud rattaga reisija siseneb bussi viimasena ning üksnes juhul, kui bussis on vabu istekohti.

Palume mõistvat suhtumist, kuna liinibuss on mõeldud eelkõige reisijate veoks ning vedaja ei taga rataste veo võimalust.

 

SUVINE JALGRATTAVEDU TARTUMAA LIINIDEL

Osadel Tartumaa bussiliine teenindavatel bussidel on tagumisel välisküljel rattahoidja ning reisijal on võimalik jalgratas bussisõidule kaasa võtta. Teenust kasutades nõustub reisija alljärgnevate veotingimustega.

Teenust pakutakse 1. maist 31. oktoobrini järgmistel liinidel:

LiinVäljumisaegMarsruutJalgrattaga sisenemine ja väljumine toimub ainult nimetatud peatustes
105E-L 09:00Tartu – Laeva – Puurmani – PõltsamaaTartu bussijaam, Raudteejaam IV, Rootsi, Laeva, Siniküla, Puurmani, Põltsamaa
107E-R 10:10Põltsamaa – Puurmani – Laeva – TartuPõltsamaa, Puurmani, Siniküla, Laeva, Rootsi, Raudteejaam III, Tartu bussijaam
206P 09:10Tartu – Tuigo kalmistu – Roiu kauplus – Tuigo kalmistu – TartuTartu bussijaam, Tuigo kalmistu, Kurepalu, Roiu kauplus
320E-R 07:20 (al 16.06)Tartu – Lätiküla – Luke – Elva – (Illi suvilad) – (Elva)Tartu bussijaam, Lätiküla, Unipiha, Luke mõisa, Nõo hooldekodu, Luke, Elva, Illi suvilad
324E-P 12:30Otepää – Pangodi – TartuOtepää, Nõuni, Pangodi, Tartu bussijaam
438E-P 22:30Tartu – Nõo – Arbimäe – Elva – Rõngu – Puka – (Otepää)Tartu bussijaam, Nõo, Elva, Rõngu, Puka, Palupera tee, Otepää
618L 10:10Põltsamaa – Puurmani – Laeva – Õvi – TartuPõltsamaa, Puurmani, Siniküla, Laeva, Rootsi, Ojari, Õvi, Tartu bussijaam
701E-P 11:30Tartu – Koosa – Varnja – Alatskivi – Nõva – (Pala)Tartu bussijaam, Vara, Koosa, Varnja, Kolkja, Alatskivi, Kalevipoja säng, Nõva, Pala
702E-P 15:45Alatskivi – Varnja – Koosa – TartuAlatskivi, Kolkja, Varnja, Koosa, Vara, Tartu bussijaam
708LP 13:00Tartu – Vedu – Elistvere mõis – Maarja-Magdaleena – (Saarejärve)Tartu bussijaam, Elistvere mõis, Kaiavere, Maarja-Magdaleena, Kudina, Saarejärve
744LP 15:10(Saarejärve) – Maarja-Magdaleena – Elistvere mõis – Vedu – TartuSaarejärve, Kudina, Maarja-Magdaleena, Kaiavere, Elistvere mõis, Tartu bussijaam
807TKRP 14:40Tartu – Mehikoorma – Laaksaare sadam – Arusoo – TartuTartu bussijaam, Võnnu, Järvselja, Aravu, Mehikoorma, Laaksaare sadam, Arusoo
809E-P 15:00Tartu – Kavastu – Alatskivi – Nõva – Nina – TartuTartu bussijaam, Kavastu, Koosa, Alatskivi, Nõva, Nina
813TKRLP 08:35Tartu – Järvselja – Laaksaare sadam – Mehikoorma – TartuTartu bussijaam, Võnnu, Lääniste, Järvselja, Ahunapalu, Laaksaare sadam, Mehikoorma, Aravu, Võõpste
826RL 17:00Tartu – Järvselja – Mehikoorma – (Arusoo) – TartuTartu bussijaam, Võnnu, Järvselja, Aravu, Mehikoorma, Laaksaare sadam, Arusoo
841LP 17:30Tartu – Pilka – Kavastu – Taabri – Pilka – TartuTartu bussijaam, Pilka, Sääsküla, Sepa, Kavastu, Võngi, Puusepa, Tammistu

*Punasega märgitud nõudmisel teenindatavad peatused (ettetellimine telefonil 5213 555).

** Reisija ja bussijuhi vahelisel kokkuleppel on bussijuhil lubatud võimaldada jalgrattaga väljumist ka ülejäänud sõiduplaanis määratud peatustes eeldusel, et bussijuhi hinnangul on tagatud liiklusohutus. Jalgrattaga sisenemine on võimalik ainult tabelis märgitud peatustes.

 • Rattaveoteenust pakutakse ainult liinidel, mille puhul vastav võimalus on välja kuulutatud. Vastav ajakohane info on avaldatud Tartumaa Ühistranspordikeskuse kodulehel transport.tartumaa.ee.
 • Rattaveoteenust pakutakse ajavahemikul mai – 31. oktoober.
 • Jalgrattaveo teenust kasutades saab bussi siseneda ainult kindlaks määratud peatustes, mis on avaldatud ühistranspordikeskuse koduleheküljel (transport.tartumaa.ee).
 • Jalgrattakoht on soovitatav ette broneerida telefonil 5213555 ja broneerimise viimane tähtaeg on 4 tundi enne bussi algpeatusest väljumist.
 • Jalgratast on jalgrattaveoteenusega liinidel võimalik vedada ka eelneva broneeringuta, kuid üksnes vabade rattakohtade olemasolul.
 • Jalgrattaveo teenust kasutades palun valmistu enne bussi saabumist, et ratta paigaldamine sujuks võimalikult kiiresti ja buss Sinu tõttu ei hilineks. Veendu visuaalselt, et ratas on valmis hoidjasse paigutamiseks ja eemalda jalgrattalt kõik osad, mis võivad vibratsiooni tekkimisel eemalduda (nt joogipudel, spidomeeter, nutiseade). Veendu, et koti või korvi olemasolu korral oleksid nendest kõik esemed eemaldatud.
 • Bussijuht ei ole kohustatud Sinu järel ootama, kui jalgratas ei ole veoks ette valmistatud, kuna teised reisijad soovivad graafikujärgselt sihtpunkti jõuda!
 • Jalgrattaveo soovist tuleb esmalt teavitada bussijuhti, kes tuleb bussist välja jalgrattahoidja juurde ja juhendab reisijat. Jalgratas tuleb paigutada spetsiaalsesse rattahoidjasse bussi välimisel tagaseinal.
 • Jalgrattahoidjat tohib kasutada ainult bussijuhi loal, juuresolekul ja juhendamisel. Juhul, kui bussijuht on hõivatud teiste reisijate teenindamisega, palun oota, kuni saad bussijuhti oma soovist teavitada ning ära paiguta ratast hoidjasse omavoliliselt. Bussijuht võib määrata konkreetse koha rattahoidjal vastavalt reisijate sihtkohtadele.
 • Teenuse kasutamiseks pead olema suuteline ise jalgratast bussijuhi juhendamise kohaselt hoidjasse paigutama. Bussijuht ei ole kohustatud Sinu jalgratast tõstma.
 • Kui ratas on paigas, kontrollib bussijuht selle kinnitamise korrektsust. Veendu ka ise, et kinnitus ei riku jalgratast või selle osasid.
 • Bussiettevõte ja bussijuht ei vastuta kahjustuste eest, mis tekivad ratta veol tee ja ilmastiku mõjul (kriimustused, määrdumine, vihm, välisdetailide kadumaminek jne).
 • Rattahoidjasse saab paigaldada täiskasvanu tavamõõdus jalgratast. Erimõõtmetega ning lastejalgrattaid ei ole kahjuks antud teenuse raames võimalik vedada.

Nõudmisel teenindatavad peatused

 • Tartumaa bussiliinidel on palju nõudmisel teenindatavaid liinilõike. Kui soovid nõudmisel teenindatavas peatuses väljuda, piisab bussijuhi teavitamisest bussi sisenedes. Kui aga soovid nõudmisel teenindatavas peatuses siseneda, tuleb buss eelnevalt telefonil 5213 555 ette tellida.
 • Infot maakonna bussiliinide kohta saab AS Hansa Bussiliinid infotelefonilt 5213 555.
 • Järgnevas tabelis on esitatud informatsioon kõikide nõudeliinilõikudega maakonnaliinide kohta Tartumaal. Kui liini marsruudil on sihtkoht märgitud sulgudega, tähistavad sulud nõudmisel teenindatavat liiniosa.
 • Kehtiv alates 01.08.2024.
LiinVäljumine algpeatusestMarsruutKäigusNõudmisel teenindatavad peatusedMärkused
10115:15Tartu – Laeva – Tabivere – Lähte – Tammistu – (Tähemaa side)E-R (01.09-15.06, v.a pühad)Mõru, Taabri, Sarapuu, Aaviku, Londi, Põdra tee, Laanemetsa, Puusepa, Tähemaa kool, Tähemaa kauplus, Tähemaa sideNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:15 telefonil 5213555.
20516:10Tartu – Roiu – Kriimani – (Lohu)E-R (v.a pühad)LohuNõudepeatus on ühtlasi lõpp-peatus.
20719:30Tartu – Roiu kauplus  – Kaagvere – Luunja kool – TartuE-PTuigo tee, TuigoNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 15:30 telefonil 5213555.
20807:35(Pokajärve) – Melliste – Kaagvere – Roiu kauplus – TartuE-PPokajärveNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
21606:32(Kammeri) – Kambja apteek – TartuL (v.a pühad)Kammeri, Puntuse, Vissi, Raanitsa, Paalimäe, Lubja, VedusillaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
22021:30Tartu – Roiu kauplus – (Lange) – (Aardla küla)E-PKõivu, Kangru, Igevere, Kuremäe, Reola raudteejaam, Alajaam, Lange, Vangi, Aardla külaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 17:30 telefonil 5213555.
22106:45(Roiu) – Sillaotsa – Roiu – TartuE-L (v.a pühad)RoiuNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
22218:20Tartu – Lange – Londi – (Lootvina) – (Kolli)E-R (v.a pühad)Hurda, Küti, Sipe tee, Rebase, Sirvaku, Maidla, Laane raudteejaam, Annuka, Londi, Lootvina, Virga, Tigete, KolliNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:20 telefonil 5213555.
30617:15Tartu – Kambja kauplus – Kaatsi – Kammeri – (Koidu)E-L (v.a pühad)Vedusilla, Lubja, Paalimäe, Raanitsa, Vissi, Puntuse, Kammeri, Kavandu, KoiduNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:15 telefonil 5213555.
31507:20(Teemeistri) – Uhti keskus – Reola – TartuE-R (v.a pühad)Teemeistri, PõdraNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
32007:20Tartu – Lätiküla – Luke – Elva – (Illi suvilad) – (Elva)E-R (16.06-31.08, v.a pühad)Nõo hooldekodu, Lootuse, Illi, Laari, Illi suvilad, Lootuse, ElvaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
32110:00Tartu – Kambja – Vissi – Kammeri – (Koidu)Esmaspäevane koolipäev alates 01.09.2023Kavandu, KoiduNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 06:00 telefonil 5213555.
33207:32(Juuristiku) – Lennujaam – Tõrvandi – TartuLP ja pühadJuuristikuNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
33320:10Tartu  – Kambja  – Pangodi  – Kammeri  – (Kambja)E-L (v.a pühad)Puntuse, Vissi, Raanitsa, Paalimäe, Lubja, Vedusilla, KambjaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 16:10 telefonil 5213555.
33507:15Tartu  – Lätiküla  – Vana-Nõo  – Luke  – Elva  – (Illi suvilad) – (Elva)E-R (01.09-15.06, v.a pühad)Lootuse, Illi, Laari, Illi suvilad, ElvaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
33921:30Tartu – Tõrvandi – Lennujaam – Kambja kauplus – (Kuuste)Iga päevKambja apteek, Mäeküla, Kopa, Trulli, Alasepa, KuusteNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 17:30 telefonil 5213555.
41506:30(Illi suvilad) – Elva – Arbimäe – Nõo – TartuE-L (v.a pühad)Illi suvilad, Laari, Illi, LootuseNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
42013:35Tartu  – Nõo  – Luke  – Elva  – Rõngu  – Valguta  – ElvaE-R (01.09-15.06, v.a pühad)Aadu, Taremetsa, Sauli, HaaniNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 09:35 telefonil 5213555.
42417:10Tartu  – Meeri  – Nõgiaru  –  TartuP ja pühadTabuliNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:10 telefonil 5213555.
42518:00Tartu – Nõgiaru – Meeri – Nõgiaru – TartuE-R (v.a pühad)TabuliNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:00 telefonil 5213555.
43415:35Tartu  – Nõo  – Luke  – Laguja  –Sassi  – Illi suviladE-R (01.09-15.06, v.a pühad)ViinamärdiNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:35 telefonil 5213555.
43617:25Tartu – Nõo –Peedu – Elva – Laguja – (Päidla)E-R (v.a pühad)Kalmemäe, Asula, PäidlaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:25 telefonil 5213555.
43707:15(Päidla) – Laguja – Elva – Peedu – Nõo – TartuE-R (v.a pühad)Päidla, Asula, KalmemäeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
43822:30Tartu – Nõo – Arbimäe – Elva –Rõngu – Puka – (Otepää)E-PHiiemäe, Aakre asula, Komsi, Veska, Kähri, Astuvere, Palupera kool, Palupera tee, Miti, Palu, Koolitare, Kirikuküla, Pedajamäe, Teemeistri, OtepääNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 18:30 telefonil 5213555.
44019:20Tartu  – Peedu  –  Elva  – Rõngu  – Rannu  –  Elva – Peedu  – TartuE-PSalulaane, Pühaste, Purtsi, Ülejõe,Nõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 15:20 telefonil 5213555.
44907:35Tartu – Arbimäe – Elva – (Illi suvilad) – (Elva)L, P ja pühadLootuse, Illi, Laari, Illi suvilad, ElvaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
45116:20Tartu – Elva – TartuE-R (01.09-15.06, v.a pühad)Lootuse, Illi, Laari, Illi suviladNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 12:20 telefonil 5213555.
46415:35Tartu – Nõgiaru – Keeri – Luke – TartuE-R (16.06-31.08, v.a pühad)Nõo hooldekoduNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:35 telefonil 5213555.
50117:30Tartu – Ulila – Puhja – (Karijärve) – Erumäe –AnnikoruIga päevKaruputke, Põrgumäe, KarijärveNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:30 telefonil 5213555.
50207:05(Karuputke) – Põrgumäe –Puhja – Annikoru – Puhja – TartuE-R (01.09-15.06, v.a pühad)KaruputkeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
50313:25Tartu – Ilmatsalu kool – Ulila – Puhja – Karijärve – (Puhja asula)E-R (01.09-15.06, v.a pühad)Põrgumäe, Karuputke, Kobilu teerist, Mäeotsa-Ropka, Mäeotsa, Mäeselja, Puhja asulaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 09:25 telefonil 5213555.
51522:00Tartu – Ulila – Puhja – Annikoru –  Suure-Konguta – (Rannu)E-R (v.a pühad)Väike-Konguta, Kurepoja, Põllu, Kulli, Kuusiku, RannuNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 18:00 telefonil 5213555.
52006:10(Suure-Konguta) – Annikoru – Puhja – Ulila – TartuE-R (v.a pühad)Suure-Konguta, Pombre, SoovaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
53207:10(Tamsa) – Elva – Annikoru – Rannu – Puhja – Ulila – TartuP ja pühadTamsa, Altmäe, Kuuseheki, Uuta, LootuseNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
53407:30Mäeotsa  – Ropka  – (Karijärve) – Annikoru  – Puhja  – TartuE-R (16.06-31.08, v.a pühad)Karuputke, Põrgumäe, KarijärveNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
53513:25Tartu – Ilmatsalu kool – Puhja – Ristimäe – (Puhja asula)E-R (16.06-31.08, v.a pühad)Puhja asula, Mäeselja, Mäeotsa, Mäeotsa-Ropka, Kobilu teerist, Uueküla,  KübaramäeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 09:25 telefonil 5213555.
60407:30(Kärevere kool) – Õvi – Kärkna – Lähte – TartuE-R (v.a pühad)Kärevere kool, Kämara, KassiNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
60815:40Tartu – Lähte – Äksi keskus – Vedu keskusE-R (01.09-15.06, v.a pühad)Roosimäe, Nurga, SoekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:40 telefonil 5213555.
61014:50Tartu – Kärkna – Lähte – Kärkna – TartuE-PKruusa, Nõela tee, Õvi, Kassi, KämaraNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 10:50 telefonil 5213555.
61216:30Tartu – Lähte – Äksi keskus – Lähte – (Õvi) – TartuE-PKruusa, Nõela tee, ÕviNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 12:30 telefonil 5213555.
62007:07(Jõhvika) – Soitse – Tabivere – Lähte – TartuE-R (16.06-31.08, v.a pühad)Jõhvika, Silma, Elistvere loomaparkNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
70111:30Tartu – Koosa – Varnja – Alatskivi – Nõva – (Pala)E-PNõva tee, PalaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 07:30 telefonil 5213555.
70309:30Tartu – Koosa – Varnja – Alatskivi – Kallaste – (Teemeistri)Iga päevTedreküla, Kodavere kirik, Sassukvere, Ranna mõis, Piibumäe, Paju, Omedu, TeemeistriNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
70518:00Tartu – Kallaste – Pala – Assikvere – (Ruskavere)E-L (v.a pühad)Sassukvere, Ranna mõis, Piibumäe, Äteniidu, Lümati, Kiisli, Halliku, Kama, Runga, Kääpa, Koseveski, RuskavereNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:00 telefonil 5213555.
70813:00Tartu  – Vedu  – Elistvere mõis  – Maarja-Magdaleena  – (Saarejärve)L, P ja pühadMaarja-Magdaleena kool, Kassema, Vaidavere, Kudina, Rahivere, Virtsa, SaarejärveNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 09:00 telefonil 5213555.
70915:30Tartu – Koosa – Alatskivi – Kallaste – Pala – (Sõõru)E-R (v.a pühad)Nõva tee, Nautrasi, SõõruNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:30 telefonil 5213555.
71214:05(Kodavere) – Kallaste – Alatskivi – Koosa – Tartu
E-R ja P (pühadel vastavalt nädalapäevale)
Kodavere, TedrekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 10:05 telefonil 5213555.
71406:00(Lahepera) – Kolkja – Varnja – Koosa –TartuE-R (v.a pühad)Lahepera, Riidmaa, LaheNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
71707:15(Mäe) – Juula – Tabivere – Lähte – Kõrveküla – TartuE-R (01.09-15.06, v.a pühad)MäeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
71822:15Tartu – Koosa – Alatskivi – (Nina) – KallasteE-PRootsiküla, NinaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 18:15 telefonil 5213555.
72017:10Tartu  – Alatskivi  – Kallaste  – Varnja  – TartuE-PMetsakivi külaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:10 telefonil 5213555.
72218:00Tartu – Vedu – Voore – Torma – (Sadala)P ja pühadLullikatku, Võidivere, Vaiatu, Ookatku, Veltuse, Reinu, SadalaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:00 telefonil 5213555.
72612:50Tartu – Tammistu – Puusepa (Viira kõrts) – KoosaE-L (v.a pühad)Tähemaa kool, Tähemaa kauplus, Tähemaa side, Viira kõrtsNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 08:50 telefonil 5213555.
72714:40Koosa  – Puusepa  – (Viira kõrts) – Tammistu  – TartuE-L (v.a pühad)Tähemaa kool, Tähemaa kauplus, Tähemaa side, Viira kõrtsNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 10:40 telefonil 5213555.
73013:50Tartu – Kõrveküla – Vara – Välgi– (Kärgandi tee)E-L (v.a pühad)Vedu keskus, Särgla, Sahkri, Kärgandi teeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 09:50 telefonil 5213555.
73114:50(Kärgandi tee) – Välgi – Vara –TartuE-L (v.a pühad)Kärgandi tee, Sahkri, SärglaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 10:50 telefonil 5213555.
74009:50(Vana-Kubja) – Äksi keskus – Lähte – Vasula – TartuL, P ja pühadVana-Kubja, Kalmumäe, HiireNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
74118:10Tartu – Tammistu – Koosa – Alatskivi – Kokora – (Nõva)E-L (v.a pühad)Tähemaa kool, Tähemaa kauplus, Tähemaa side, Mäike, NõvaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:10 telefonil 5213555.
74306:35Tartu – Koosa – Varnja – Alatskivi kool – KallasteE-R (v.a pühad)Rootsiküla, NinaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
74415:25(Saarejärve) – Maarja-Magdaleena  – Elistvere mõis  – Vedu  – TartuL, P ja pühadVaidavere, Kudina, Rahivere, Virtsa, Saarejärve, Kassema, Maarja-Magdaleena koolNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:25 telefonil 5213555.
74519:15Tartu – Vasula – Lähte – Äksi keskus – Tabivere – (Laeva)E-R (v.a pühad)Voldi, Toominga, Kõduküla, Kooli, Koogi, Kõnnujõe, Veske, Mäemaa, Väänikvere, Jõeääre, LaevaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 15:15 telefonil 5213555.
74612:20Tartu – Koosa  – Alatskivi  – Nina  – Kallaste  – (Paju)E-R (v.a pühad)Tedreküla, Kodavere, Sassukvere, Ranna, Piibumäe, PajuNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 08:20 telefonil 5213555.
74708:30(Teemeistri) – Kallaste – Alatskivi – Koosa – TartuE-R (v.a pühad)Teemeistri, Omedu, Paju, Piibumäe, Ranna mõis, Sassukvere, Pootsmani, Kodavere kirik, TedrekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
74805:50(Sõõru) – Pala  – Kallaste  – Alatskivi  – Koosa  – TartuE-PSõõru, Nautrasi, Nõva teeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
75418:00Tartu – Vedu  – Voore – Torma (Sadala)E-R (v.a pühad)Lullikatku, Võidivere, Vaiatu, Ookatku, Veltuse, Reinu, SadalaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:00 telefonil 5213555.
75508:35(Kaiavere) – Maarja-Magdaleena  – Vedu – Vesneri  – TartuE-L (v.a pühad)Kaiavere, Rillo, VareseNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
75613:00Tartu – Vedu – Voore – Torma – SadalaTR (v.a pühad)Nigula tee, Roosimäe, Nurga, SoekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 09:00 telefonil 5213555.
80118:10Tartu  – Võnnu  – Saki  – (Mehikoorma)E-PAhunapalu, Kõivusaare, Parapalu, Kero, Järve, Mandli, Jõepera, Pihuste, Piiroja, Latika, MehikoormaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:10 telefonil 5213555.
80205:45(Ahunapalu) – Lääniste – Võnnu – TartuE-R (v.a pühad)Ahunapalu, Agali, Liispõllu, Metsavahe, Kõnnuring, Padari, TulbaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
80417:45Tartu – Võõpste –TartuE-PTuule, Tani, Viira MetsavahtNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:45 telefonil 5213555.
80506:30(Lääniste) – Võnnu – TartuL, P ja pühadLääniste, Uus-Lääniste, TerikesteNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
81121:15Tartu  – Kaagvere  – Melliste – Mäksa – (Kavastu)E-R (v.a pühad)Tõlgu, Järvepera, Sarakuste, Vana-Kastre, Kalda, Sirgu, Sääsekõrva, Võngi, Saeveski, Kikaste, Sõstra, KavastuNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 17:05 telefonil 5213555.
82517:00Tartu – Järvselja – Mehikoorma – (Arusoo)RL (01.10-30.04, käigus ka reedesel ja laupäevasel riigipühal)Latika, Piiroja, Pihuste, Jõepera, Mandli, Järve, Kero, Parapalu, Laaksaare, Laaksaare sadam, Saksa, Möldri, Meerapalu, ArusooNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:00 telefonil 5213555.
82617:00Tartu – Järvselja – Mehikoorma – (Arusoo) – TartuRL (01.05-30.09, käigus ka reedesel ja laupäevasel riigipühal)Saksa, Möldri, Meerapalu, ArusooNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:00 telefonil 5213555.
82817:00Tartu – Järvselja- Mehikoorma – (Arusoo)ETKN ja P (riigipühal käigus vastavalt nädalapäevale)Latika, Piiroja, Pihuste, Jõepera, Mandli, Järve, Kero, Parapalu, Laaksaare, Laaksaare sadam, Saksa, Möldri, Meerapalu, ArusooNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:00 telefonil 5213555.
82907:00(Arusoo) – Parapalu – Mehikoorma – Järvselja – TartuETKNLP ja pühad vastavalt nädalapäevale (v.a R)Arusoo, Meerapalu, Möldri, Saksa, LaaksaareNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
83007:00(Arusoo) – Parapalu – Mehikoorma – Järvselja – TartuR (01.12-31.03, käigus ka reedesel riigipühal)Arusoo, Meerapalu, Möldri, Saksa, LaaksaareNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
83106:50(Arusoo) – Laaksaare sadam – Mehikoorma – Järvselja – TartuR (01.04-30.11, käigus ka reedesel riigipühal)Arusoo, Meerapalu, Möldri, SaksaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
83414:30Räpina – Mehikoorma – Arusoo – Võnnu – Võõpste – TartuL ja laupäevased pühadLaaksaare sadamNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 10:30 telefonil 5213555.
83720:10Tartu – Võnnu –Lääniste – (Mehikoorma)E-PKurista mõis, Tulba, Karja, Turna, Uus-Kastmekoja, Kastmekoja, Rasina, Sikapalu, Sikakurmu, Uulika, Kliimaski, Aravu, Konsamäe, Veski, Latika, MehikoormaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 16:10 telefonil 5213555.
84017:30Tartu  – Pilka  – Kavastu (Kikaste)E-R (v.a pühad)Lalli, Viira, Sõstra, KikasteNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:30 telefonil 5213555.
84508:30(Alatskivi kool) – Nina – Alatskivi – Koosa – Kavastu – TartuE-R (v.a pühad)Alatskivi kool, RootsikülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
84611:05(Teemeistri) – Kallaste – Alatskivi – Koosa – Pilka – TartuE-L (v.a pühad)Teemeistri, Omedu, Paju, Piibumäe, Ranna mõis, Sassukvere, Pootsmani, Kodavere kirik, TedrekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 07:05 telefonil 5213555.
84822:25Tartu – Võnnu – (Võõpste)E-PKurista mõis, Rookse, Hiiepärna, Tornimäe, Alvimi, Viira metsavaht, Tani, Tuule, VõõpsteNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 18:25 telefonil 5213555.
85416:05Tartu – Melliste – Võõpste – Mäksa (Sarakuste)E-R (01.09-15.06, v.a pühad)Tõlgu, Järvepera, SarakusteNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 12:05 telefonil 5213555.
90417:30Elva  – Annikoru  –Rannu  – Kureküla  – (Väike-Rakke)E-R (v.a pühad)Kaarlijärve, Neemisküla, Lääne, Sangla, Sangla tee, Kruusamäe, Väike-RakkeNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 13:30 telefonil 5213555.
90715:40(Kaarlijärve) – Rannu – Annikoru – ElvaE-R (01.09-15.06, v.a pühad)Kaarlijärve, Alakeerdi, Rannu apteek, LülleNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:40 telefonil 5213555.
91006:15(Annuka põik) – Ignase – Suurekivi – MänniE-R (v.a pühad)Annuka põik, Londi, Virga, Tigete, Kolli, Tenso, Uniküla rist, Roosi, Aadami, KamsuNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
92018:35Elva – Annikoru – Rannu – Kaarlijärve – (Haani)E-PErumäe, Väike-Konguta, Neemisküla, Sae, Trepimäe, Vehendi, Pilliroo, Sapi tee, Limnoloogia tee, Marjasoo, Rannaküla tee, HaaniNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 14:35 telefonil 5213555.
92215:00Nõo – Tooma – Nõo – Meeri – Nõgiaru – (Külitse)E-R (01.09-15.06, v.a pühad)Voika, Luige, Soo, Kose, KülitseNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 11:00 telefonil 5213555.
92809:35Elva – Annikoru – Rannu – Väike-Rakke – (Järveküla)K, R (v.a pühad)Andresjaani, JärvekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
92911:00(Andresjaani) – Väike-Rakke – Rannu – Annikoru – ElvaE, K ja R (v.a pühad)AndresjaaniNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
93009:05Ulila – Puhja – Elva – Rannu – Väike-Rakke – (Järveküla)E (v.a riigipühad)Andresjaani, JärvekülaNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine sõidule eelneval päeval hiljemalt kell 20:00 telefonil 5213555.
93216:25Turuplatsi – Elva – (Luke) – (Laguja) – (Illi) – ElvaE-PLootuse, Uuta, Kuuseheki, Altmäe, Tamsa, Rundsu, Luke, Luke mõisa, Tiirike, Savipera, Suntsi, Etsaste, Sassi, Laguja, Puukooli, Illi suvilad, Laari, IlliNõudepeatuses sisenemiseks ettetellimine hiljemalt kell 12:25 telefonil 5213555.
93314:40Sillaotsa  – Roiu  – Lange  – Võnnu  – (Ahunapalu)KoolipäevAhunapaluNõudepeatus on ühtlasi lõpp-peatus.

 

Kasulik teada

 

Kontakt

Info piletite, Ühiskaardi isikustamise ja soodustuste kandmise kohta kaardileInformaator

566 74747

transport@tartumaa.ee

Bussiliikluse infotelefon (sõiduplaanid, väljumisajad, nõudeliinide tellimused)AS Hansa Bussliinid

5213 555

tartu@hansaliinid.ee

Grete TerasmaaSotsiaaltranspordi logistik

6222056

grete.terasmaa@tartumaa.ee

Kristjan HuhtalaSotsiaaltranspordi logistik

6222056

kristjan.huhtala@tartumaa.ee

Triin AhokasÜhistranspordi spetsialist

56 822102

triin.ahokas@tartumaa.ee

Oskar Johannes LahtVeetranspordi spetsialist

56 917651

oskarjohannes.laht@tartumaa.ee

Maila PõlluäärRaamatupidaja

transport@tartumaa.ee