Üldinfo

Laaksaare – Piirissaare laevaliini teenindab navigatsioonihooajal parvlaev Koidula, mis võtab peale kuni 50 reisijat. Liini opereerib AS Kihnu Veeteed. Sõidusoovi korral on soovitav osta e-pilet eelmüügist vedaja kodulehelt.

Mitmete väljumiste puhul pakume võimalust sõita tasuta maakonnaliinibussiga Tartust Laaksaare sadamasse laeva väljumise ajaks. Samuti on võimalik Piirissaarelt tulles osadelt väljumistelt jätkata sõitu bussiga Tartu suunas. Lähem info allolevas tabelis.

Talvehooajal on samuti võimalik regulaarreisidega Piirissaarele sõita, kuid siis teenindab liini hõljuk. Ka hõljukiliini opereerib AS Kihnu Veeteed. Hõljukireisi puhul on on soovitav osta e-pilet eelmüügist. Täpsem info ja sõidugraafik on leitav AS Kihnu Veeteede koduleheküljel www.veeteed.com.

Piletiinfo

Laaksaare - Piirissaar

Ülesõit reisiparvlaevaga Koidula kestab ligikaudu 45 minutit. E-piletite eelmüük, informatsioon sõidugraafikute ja piletihindade kohta on kättesaadav vedaja (AS Kihnu Veeteed) kodulehel www.veeteed.com.

Info

Laaksaare – Piirissaare laevaliiklust korraldab AS Kihnu Veeteed.

Saarega ühendust peab parvlaev „Koidula“ kuhu mahub:

  • 50 inimest
  • kuus sõiduautot
  • üks buss
  • üks veok

RIIGIHANKE VÄLJAKUULUTAMISE TEADE

MTÜ Tartumaa Ühistranspordikeskus on välja kuulutanud riigihanke “Avalik liinivedu Laaksaare – Piirissaare hõljukiliinil”. Hankedokumentatsioon on avaldatud riigihangete registris (viitenumber 250191) ning pakkumuste esitamise tähtpäev on 20.06.2022 kell 09:00.

Kontakt

AS Kihnu Veeteed

Info:

Telefon: 443 4500

veeteed@veeteed.com