Sõiduplaanialuste pakkumuskutse

MTÜ Tartumaa Ühistranspordikeskus ootab pakkumusi 100 sõiduplaanialuse soetamiseks.

Tehniline kirjeldus:

Soetatavad sõiduplaanialused on valmistatud tsingitud plekist ja on kaetud pulbervärviga. Alus on vähemalt 1,6 mm paksusest lehtmetallist. Aluse ülemine serv on keeratud 10 mm ulatuses 90 kraadi alla, et oleks takistatud sademete ja mustuse otsene sattumine sõiduplaani ja seda katva PVC katte vahele. Aluse alumises servas on sooned vihmavee väljavalgumiseks. Alus mahutab A4 suuruses sõitjainfo trükised, nii et trükise materjale ei ole vaja kahjustada ega läbistada aluse liistu kinnitamisel.

Sõiduplaani kaitseks kasutatakse elastset PVC kattematerjali ja aluse infomaterjal kinnitatakse liistuga.

Üks alusekomplekt koosneb järgmistest osadest: aluse korpus klambritega, kinnitusliist, PVC kate, torx peaga turvapoldid.

Aluse korpus mahutab vähemalt A4 mõõdus sõiduplaanide kuvamiseks kasutatava materjali.

Klamber. Kuumtsingitud klamber, mis võimaldab liiklusmärgi posti külge aluse paigaldamise ilma sellesse auku puurimata. Alusele kinnituvad klambripooled peavad tootmise käigus olema aluse külge kinnitatud, vastaspooled komplektina kaasas.

Kinnitusliist. 5 mm paksune metall-liist, millesse on eelnevalt puuritud ava turvapoldi kinnitamiseks. Liist peab olema kuumtsingitud.

PVC katteklaas. A4 mõõdus, vähemalt 1 mm paksune, elastne ja läbipaistev PVC leht, millega kaitstakse sõiduplaani otseste ilmastikunähtuste eest.

Torx peaga turvapoldid on mõeldud liistude kinnitamiseks.

Transpordil pakkida komplektid kuni 30 kg pakendite kaupa kontori hoiustamisruumi tõstmiseks (ligipääs käsitõstukiga puudub).

Pakkumus peab sisaldama:

  • ühe alusekomplekti maksumus;
  • 100 alusekomplekti transpordikulu tellijale sobivasse asukohta Tartu linnas.

Pakkumuste esitamise tähtaeg:

04.11.2021 kell 11:30 elektrooniliselt e-postiaadressil: transport@tartumaa.ee.

Tellijal on õigus hinna sobimatuse korral vähendada tellitavat alusekomplektide kogust või loobuda tellimuse esitamisest.